Must Küüslauk valmistoodetes

tilk! looduskosmeetika Lab sarja tooted

Tootja: Green Valley Ventures OÜ  

tilk! Lab sarja toodete peamiseks koostisosaks on must küüslauk, ning lisatud on C-vitamiini ja põhjamaiseid ürte nagu salvei, kassinaeris, kummel ning kadakas, mida täiendavad ka kurkum ja lavendel.

tilk! Lab on tõhus ja ainulaadne nahahooldussari, mis on loodud koostöös TalTechi teadlaste ja tilk! brändi asutaja ning looduskosmeetika eksperdi Pille Lengi poolt.

Sellel unikaalsel nahahooldussarjal on üks eesmärk – luua tooted, mis toetavad naha tervist, nooruslikkust ja loomulikku ilu.

Sarja tooteid saad osta  tilk! looduskosmeetika e-poest.

Pipravikat Musta Küüslauguga

Tootja: Pipravikat

Siit saab kärtsu ja mürtsu, välku ja pauku! Kõik tšilliarmastajad – kikitage kõrvu. See tšillipasta kannab auga nime „Pipravikat“. Ometi on tegu vikatite sarjast kõige leebema maitsega, kus on tunda veidi magusust ja suitsukat mekki. Kui sa veel siiani ei ole tšilliarmastaja, siis äkki nüüd hakkad?

Pipravikat - Must Küüslauk

Mesi Musta Küüslauguga “Must küüslauk mees”

Tootja: Meemeistrid OÜ

Kui mängus on must ja küüslauk, siis sellest tuleb välk ja pauk. See on mesi, mis sobib ülihästi lihade ja kastmete maitsestamiseks. Hiljuti avastasime, et see sobib imeliselt ka musta leiva ning juustuga. Et siis korstnapühkijad, automehaanikud, leidurid, põllumehed, aednikud ja kõik teised, kes ei pelga tööd tehes käsi mustaks teha – see mesi on just teile!

P.S Sobib ka pintsaklipslasele ja hipsterile, kui sinu testosterooni tase peaks langustrendi näitama!

Hummus Musta Küüslauguga

Tootja: Marta Pagar (Euroleib AS)

Kreemjas määre kikerhernestest ja Mustast Küüslaugust. Noh, see on selline… nagu pasteet. Ja väga hea pasteet, igatahes! Ja täitsa vegan ka. Ilma mingite imelike kõrvalmaitseteta, ehk siis parem kui päris. See ei ole kindlasti mitte mingi tavaline hummus. Musta Küüslauguga on tabatud maitsete naelapea pihta. Olgu lisatud, et sööjate meelest kandideerib see Marta parima toote aukohale!

Sangaste Talirukki Musta Küüslaugu Handsa (40%)

Berlin Bronze logo

Tootja: Moe OÜ

Musta Küüslaugu peal tõmmanud Handsa on Setomaalt pärit kange alkohoolne jook, teisisõnu teraviljabrändi või siis maakeeli puskar. See valmib maailma vanimast rukkisordist mahedast Sangaste rukkist. Vanasti ajasid viinapõletajad Handsat enamasti salaja oma tarbeks või salakaubana müügiks. Tänapäeval on Must Küüslauk Eesti traditsioonilisele napsule toonud ka rahvusvahelist tunnustust. Seda on tunnustatud 2019 aastal alkohoolsete käsitöö jookide festivalil “Destille Berlin” pronks medaliga.

Musta Küüslaugu naps

Tootja: Must Küüslauk OÜ

See on tõeliselt vinge tervisenaps ja soojendusjook, mis sobib nii peolauale kui lumisesse metsa ja suusamäele. Tegemist on joogiga, mis koosneb vaid viinast ja mustast küüslaugust ja kuhu ei ole lisatud teragi suhkrut.
Kuidas see imeasi ka maitseb? Maitseb nagu Riia Palsam või Jägermeister kuid jätab suhu pika ja mõnusa järelmaitse, nii et vahel teist pitsi ei olegi enam tarvis ;D, hoiad kokku ja hoiad tervist.

Pipranaps - Must Küüslauk

Sefiir Musta Küüslauguga

Tootja: Karamelle AS 

Ei, ei! Need ei ole betoonist! See on ikka sefiir – ja täitsa hea kohe. See sobib suurepäraselt ja stiilselt ka nurgakivipeole ja sarikapeole! Must Küüslauk muudab selle maiustuse üsna enneolematuks ja värvi harjumatuks, aga kui ära harjud, siis hakkab meeldima.

Musta Küüslaugu, pähkli-mandli kommid tumeda šokolaadiga

Tootja: Pihlaka AS 

Tegu on käsitöökommide kuningaga. Must Küüslauk annab kuninga mõõdu välja, pähklid ja mandlid lisavad krõmpsuvat nüanssi ning tume šokolaad riietab selle kõik sametisse hõrku rüüsse. Musta Küüslaugu ja tumeda šokolaadi kombinatsioon on lihtsalt nii hea, et sa pead seda proovima!

Mahe rohumaaveise kotlet Musta Küüslauguga

Tootja: Liivimaa Lihasaaduste Vabrik AS

Need kotletid on pungil täis maheveise liha. Aga ka kõige puhtamast lihast üksi ei piisa, et sünniks maailma kõige mõnusam maitse. Selleks tuleb kotleti sisse lisada Musta Küüslaugu pastat. Vaat nii sünnib suutäis, mis paneb sööja tegema „mmmmmm“ ja võtma järgmist kotletti!

Mahe rohumaaveise grill-liha Musta Küüslauguga

Tootja: Liivimaa Lihasaaduste Vabrik AS


Rakvere lihakas toorvorst Musta Küüslauguga lambasooles

Tootja: Rakvere (AS HKScan Estonia)

Rakvere Lihaka toorvorstid sisaldavad tõepoolest palju liha, aga mitte ainult! Must Küüslauk teeb need vorstid nii mõnusaks, et nad otse ootavad särisevale grillile maandumist. Lihakad toorvorstid Musta Küüslauguga on mõnusalt maheda maitsega – küüslauk ei vea sind ju kunagi alt! Ja mitte ühtegi e-ainet sa vorstidest ei leia.


Sulatatud juust Musta Küüslauguga

Tootja: E-Piim Tootmine AS

Sulatatud juust on teada-tuntud eestlaste lemmik. Aga mis nüüd on juhtunud? Traditsiooniline sulatatud juust on paari läinud särtsaka ja uudse Musta Küüslauguga! Ja mis kõige imelisem? Nad sobivad omavahel ideaalselt. Proovi järele ja saa osa ootamatu armastuse idüllist! Sulatatud juustu hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane ning juustu saad otse leivale määrida või siis toidu sisse segada.


NOMI mahe tervisesegu Musta Küüslaugu ja tśilliga

Tootja: Nomi OÜ

Musta Küüslaugu ja tšilliga NOMI tervisesegu on õrnalt soolaka, vürtsika ja suitsuse maitsega seemnete ja pähklite segu. Kui vajad toitvat ampsu, siis haara see kaasa. Võid kindel olla, et Must Küüslauk asub kohe su tervise heaks tööle ning seemned ja pähklid on pungil oomega-3 rasvhappeid, mineraalaineid ning vitamiine.


Ahjupraad Musta Küüslauguga

Tootja: ARKE Lihatööstus AS

Üks äraütlemata mõnus ahjupraad iseavanevas küpsetuskotis. Must Küüslauk annab juurde just vajaliku maitsenüansi, et lihtne liha muutuks hõrguks gurmeeroaks. Küpseta 210 kraadi juures 90 minutit ja meisterlik toit on valmis. Ja külalistele ütled, et Sina ise tegid!