Must Küüslauk valmistoodetes

Rakvere lihakas toorvorst musta küüslauguga lambasooles

Kõrge lihasisalduse, ehedate koostisosade ja meeldiva maitsega Rakvere Lihaka sarja uudistooted ootavad särisevale grillile maandumist. Lihakad toorvorstid musta küüslauguga on liharikkad ja mõnusalt mahedad sealihast grillvorstid naturaalses lambasooles, millele lisasime erilist maitsenooti eheda musta küüslauguga. Vorstidesse ei lisanud me ühtegi E-ainet. Liha täis. Lihakas.

Koostisosad

sealiha (90%), seapekk, vesi, sool, piprakest (0,5%), dekstroos, must küüslauk (0,2%), vürtsid, hüdrolüüsitud taimne valk, pärmiekstrakt, vürtside ekstraktid, starterkultuur, lambasool.

E-piima sulatatud juust Musta Küüslauguga

Sulatatud juust topsis,millele on maitseks lisatud musta küüslauku

NOMI mahe tervisesegu musta küüslaugu ja tśilliga

Musta küüslaugu ja tšilliga NOMI tervisesegu on õrnalt soolaka, vürtsika ja suitsuse maitsega organismi toitev seemnete- ja pähklite segu.
NOMI tervisesegud on valmistatud mahepõllumajandusest pärit toorainetest, kus õiges osakaalus seemnete ja pähklite osakaal annab inimese organismile vajalikus hulgas kasulikke oomega-3 rasvhappeid ning küllaldaselt erinevaid mineraalaineid ja vitamiine. Sobib ka lastele, rasedatele ja imetavatele emadele.